#DedeBlog

​Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa oraz posadowiony na niej budynek mieszkalny wolnostojący , częściowo podpiwniczony, z poddaszem, przykryty dwuspadowym dachem. Został wzniesiony w okresie przedwojennym, a w międzyczasie nastąpił jego remont i przebudowa, m in. w 2000. r. wykonano nowe ściany szczytowe poddasza, nową więźbę dachową i pokrycie dachu dachówką cementową.
Powierzchnia użytkowa wynosi 121,3 m2, pow. poddasza 94,6 m2, pow. piwnic 9,6 m2. Na poddaszu dokonany jest wstępny podział przestrzeni przez wymurowanie części ścian działowych z uwzględnieniem otworów drzwiowych oraz wstawione są okna w ramach rozpoczętej adaptacji. Po dokończeniu adaptacji poddasza można uzyskać wg projektu dodatkowe 94,6 m2, tworząc nawet samodzielne, w pełni funkcjonalne dodatkowe mieszkanie.
Na terenie nieruchomości znajduje się murowany budynek gospodarczy o pow. 56m2.
Dom wraz z budynkiem gospodarczym wybudowane są w granicach działki 284/2 AM 2 w obręb Marcinkowice o pow. 2853 m2, gmina Oława, woj. dolnośląskie.
Budynek mieszkalny posadowiony jest tuż przy ulicy Piastowskiej w Marcinkowicach ok. 160 m od prostopadłej ulicy Wrocławskiej prowadzącej do Oławy i Wrocławia. Szerokość działki ok. 25 m (front), długość ok. 106 m. Przyłącza infrastruktury technicznej obejmują: kanalizację ściekową, wodociąg, energię elektryczną, gazociąg i sieć telekomunikacyjną.
Rozmiar działki oraz sposób posadowienia zabudowań dają możliwość rozwijania zaplecza rekreacyjnego domowników, a nawet pozwoliłyby na wyodrębnienie w pełni samodzielnej oddzielnej działki o pow. 1100 m2 – 1700 m2.
Wszystkie media – w tym ogrzewanie i ciepła woda – działają. Dom do zamieszkania po odświeżeniu według potrzeb i uznania.

cena:670 000 pln
​kontakt:Szymon 881 241 003