#DedeBlog

maj 2021

Miło Nam poinformać, że rzeźby Oli Kujawskiej z dmuchanego szkła ZABAWKI/TOYS otrzymały znak jakości - wyròżnienie MUST HAVE 2021 !!!!!!! Od 14 do 23 maja będzie można je obejrzeć w Łodzi na wystawie „LEPIEJ” w Łòdzkiej Manufakturze podczas Łòdź Design. Zapraszamy również do dedeSklepu!
Zapraszamy serdecznie do ATELIER MICYGAŁA, kreatorów pięknych fryzur, gdzie na znak przyjaźni ściany zdobią obrazy Małgorzaty Dajewskiej, które oczywiście można nabyć. Pozdrawiamy!
Wyróżnienie dla Glass Garden autorstwa doktorantki Katedry Szkła Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu - Aleksandry Kujawskiej w międzynarodowym konkursie Design Educates Awards 2021.
Opis:
Rolnictwo miejskie, ogrodnictwo - rolnictwo miejskie. Szklany ogród jest odpowiedzią na tęsknotę człowieka miejskiego za kontaktem z naturą. To zjawisko miejskiego i domowego miejsca w mieście do uprawy ziół i warzyw. 
Nagrody Design Educates wyróżniają, prezentują i promują na całym świecie najlepsze pomysły i wdrożenia architektury i projektowania, które mogą edukować. Poszukują dodatkowych korzyści o długofalowych konsekwencjach, uwzględniających coraz większą złożoność naszego życia, zarówno teraz, jak w przyszłości. Coś, co będzie miało trwały wpływ wykraczający poza wszechobecne efekty projektowania i architektury. Co roku cenione jury wyłania wybitne pomysły i realizacje w kategoriach projektowania architektonicznego, projektowania produktu, projektowania uniwersalnego i projektowania responsywnego. Do tej pory do nagród dołączyło ponad 500 uczestników ze 176 miast, 35 krajów i 5 kontynentów, 40 członków jury. Wyłoniono 80 laureatów.